Jak zaskoczyć partnera w sypialni? 3 sprawdzone sposoby


Nudzie w sypialni można skutecznie zapobiegać! W tym celu warto wykorzystać „słabe strony” partnera, oferując mu bodźce, które sprawią, że podnieci się jeszcze bardziej na Twój widok. Dla mężczyzn doznania wzrokowe są niezwykle silne i ku nim powinnaś zmierzać, by podnieść temperaturę w łóżku. Seksowny gorset lub body to niewielka, ale bardzo istotna inwestycja w waszą relację. Oto nasze 3 propozycje na ogień w łóżku!

Bielizna, która rozpala zmysły

Dlaczego warto postawić na bieliznę z sex shopu? Przede wszystkim dlatego, że seksowny gorset albo body sprawią, że nie będziesz czuła się skrępowana, występując nago przed swoim partnerem. Oprócz tego poczujesz się bardziej zmysłowa i pewna siebie, co może być zasługą ich modelujących kształty właściwości. Puść wodze fantazji – gorset lub body w połączeniu z pończochami do pasa i mikroskopijnymi stringami, a także maską na oczy albo pejczem w dłoni to wyraźne sygnały dla mężczyzny, aby wiedział, co z Tobą robić w sypialni!

Olejek do masażu erotycznego

Poleć partnerowi, aby ułożył się wygodnie na brzuchu, zgaś światła i zapal pachnące świeczki. Możesz także włączyć delikatną, zmysłową muzykę w tle. Zaopatrz się w aromatyczny olejek do masażu i powoli, delikatnymi ruchami doprowadzaj partnera do ekstazy, masując go na całym ciele i badając jego wrażliwe na dotyk punkty. Załóż do tego seksowne body, które postawi między wami cienką, choć łatwą do przebrnięcia granicę w postaci prześwitującego, zdobionego materiału. Spróbuj też ubrać się w seksowny gorset, aby Twój partner czuł się niczym klient luksusowego salonu masażu erotycznego. To może być wasz sposób na realizowanie własnych fantazji!

Postaw na striptiz – tego pragną mężczyźni!

Ukochana kobieta, której każdy zakamarek ciała mężczyzna doskonale zna, to dla niego przyjemny bodziec. Ale ta sama partnerka, która sadza go w fotelu, włącza muzykę, robi nastrojowe oświetlenie i zaczyna przed nim tańczyć, zdejmując po kolei każdy element garderoby – to powoduje, że jego krew zaczyna szybciej krążyć! Seksowny gorset, pończochy, majtki z otworkiem, a do tego biżuteria i wysokie szpilki – poczuj się przez chwilę jak tancerka w klubie go-go tylko dla swojego faceta! Możesz też ubrać się w body, na które nałożysz płaszcz niezdradzający zawartości i w trakcie tańca doprowadzić do tego, by to on rozpiął bieliznę w strategicznym miejscu. To z pewnością pozostawi u niego niezatarte wspomnienia!

Dlaczego warto rozpalać faceta w łóżku?

Seks jest bardzo ważnym spoiwem, które scala ze sobą partnerów, ale gdy nie podsyca się ognia w sypialni, bardzo szybko może on zgasnąć. Oddalanie się od siebie dwojga ludzi często zaczyna się w sypialni, co oznacza, że właśnie tam warto zacząć pracę nad swoim związkiem. Co ważne – takie realizowanie męskich fantazji przez kobietę w zdecydowanej większości przypadków jest odbierane bardzo pozytywnie i świetnie odświeża relację. Zamów seksowne body albo gorset w dyskretnym sex shopie online i zrób ukochanemu niespodziankę przy najbliższej możliwej okazji!